With crazy shop of wholesale jerseys from China, vary in nfl/nba/nhl/mlb/ncaa. Low price Chinese wholesale jerseys for cheap sale. Up to 69% off discount football jerseys for you. And basketball wholesale nba jerseys in throwback free shipping. American cheap soccer jerseys for entertainment and training. wholesale football jerseys online all cheap NFL jerseys players on field. Now buy wholesale jerseys for saving more.

 Nazywam się Elwira Przyjemska i kocham książki.

Jestem wierna – książki to dla mnie papierowi ludzie. Przytulam je, zakochuję się bez pamięci, czasem się z nimi kłócę, potrafię się na nie gniewać, jednak nigdy ich nie zdradzam. Znajdziecie tutaj bardzo osobiste i emocjonalne podejście do literatury, ponieważ moje recenzje to też kawałek mnie, który odrywam od siebie dla świata. To pokłon w stronę autora i swoiste listy w butelce do tych fikcyjnych bohaterów, których życia niekiedy chciałabym dzielić wraz z każdą paletą ich przeżyć, emocji, a nawet głębokich ran.

Z wykształcenia jestem filologiem języka angielskiego, zatem czytam również po angielsku. Pracuję w szkole i staram się zarażać dzieciaki tą najtrwalszą z miłością. Bo książka nigdy nie odejdzie, nie opuści, a stanie się Twoim przyjacielem na całe życie.

Żyjemy w czasach, w których książki odeszły do lamusa. Posiadanie książek w domu było kiedyś dowodem niesłychanego bogactwa, a ludzi czytających uznawano za wybitnie inteligentnych. Dziś, gdy oznajmiam, że w wolnym czasie najbardziej uwielbiam czytać książki czuję się jak dziwak przyznający, że lubi też kolekcjonować obcięte paznokcie do pudełka. Czytanie książek dalej wyróżnia cię z tłumu, ale w świecie multipleksów, festiwalów muzycznych, Chodakowskich i Lewandowskich tej Polski, stajesz trochę na eklektycznym uboczu.

Nic nie cieszy mnie bardziej, jak właśnie ta chwila, w której spoglądam na człowieka i dobieram mu lekturę, z którą potem przybiega w podzięce. Może właśnie po to ta strona. Dla ludzi na skraju czytelnictwa, którym brakuje odwagi, by skoczyć w ten czasochłonny, ale najbogatszy świat jaki znam. Łatwo przekonać do danej książki, nas, książkożerców, rzućmy całą resztę książkom na pożarcie.

Kto wie – może właśnie Ty dasz się pogryźć przez książkę, którą Ci polecę?

~Księgarka na regale